21 Eylül 2017 Perşembe

ISPARTA VALİSİ DEĞİŞTİ: YENİ VALİ ŞEHMUS GÜNAYDIN

Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Kahramanmaraş valisi oldu.

Isparta Valisi Değişti: Yeni Vali Şehmus Günaydın

01 Haziran 2016 Çarşamba 00:20

Beklenen Valiler Kararnamesi Cumhurbaşkanı tarafından imzalandı.

Buna göre Isparta Valisi Vahdettin Özkan'nın Kahramanmaraş valiliğine atanırken, Isparta'ya da Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın atandı.

Şehmus Günaydın Kimdir? (1966, Gercüş, Batman).

1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olmuştur. Hatay Kaymakam adaylığı, Yeşilova, Ulukışla Kaymakam Vekillikleri, Sulakyurt, Gürgentepe Kaymakamlıkları, Bitlis ve Şanlıurfa Vali Yardımcılıkları, Alaçam, Yatağan Kaymakamlıkları ve Aydın Vali Yardımcılığı, Urla Kaymakamlığı yapmıştır. 23 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan valiler kararnamesi ile Kastamonu valiliğine atanmıştı. Şehmus Günaydın Evli ve üç çocuk babasıdır.

image.20160601003433.jpeg

İŞTE O KARARNAME:

image.20160601010326.jpeg

image.20160601010411.jpeg

 

image.20160601010444.jpeg

 

 
* Ad Soyad:
* Yorum İçeriği:
SON YORUMLAR
mahmut aksu
Tamamen yalan, yanlış sahte raporlarla katledilmiş köyümü doğa katliamcılarından kurtarırsınız. sadece akp belediye başkan aday adayı diye köyümün nasıl peşkeş çekildiğini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.
ilk işiniz aşağıdaki dosyayı incelemek değerli ısparta basını ile beraber bölgeye gitmek orman müdürünün, çevre ve şehircilik müdürünün, milli parklar müdürürün, özel idare müdürü ve genel sekreterin yüzüne bu ihaneti sormalısınız.

YALVARIYORUM ŞU ALANI BİR GEZİN, ŞU DOSYAYI BİR İNCELEYİN. İHANETİ GÖRÜN.
ISPARTA ili SÜTÇÜLER ilçesi GÜMÜ KÖYÜ, ÇATALGÖZLEK TEPE İR:201000474 mevkiinde Hayati Işık tarafından yapılması planlanan MERMER OCAĞI İŞLETMESİ projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Proje ile ilgili olarak ÇED Yönetmeliğinin 14. maddesi gereğince Bakanlığımızca “Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu” Kararı verilmiş olup; ISPARTA Valiliği(Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü) tarafından kararın halka duyurulması gerekmektedir. Ayrıca, söz konusu projeye ait Nihai ÇED Raporu ve eklerinde belirtilen hususlar ile 2872 sayılı Çevre Kanununa istinaden yürürlüğe giren yönetmeliklerin ilgili hükümlerine uyulması, mer’i mevzuat uyarınca ilgili kurum/kuruluşlardan gerekli izinlerin alınması ve ÇED Yönetmeliği gereğince yatırımın başlangıç, inşaat dönemine ilişkin izleme raporlarının Bakanlığımıza, projede yapılacak Yönetmeliğe tabi değişikliklerin de ISPARTA Valiliğine (Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü) iletilmesi gerekmektedir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
MAHMUT AKSU
Çandır köyü dağları seni hiç bir zaman unutmayacak. Yalan yanlış sahte raporlarla vermiş olduğunuz doğa katliamları, evlerini, yuvalarını katledilmesine evsiz kalmalarına göz yumduğunuz nesli tükenmekte olan ve uluslararası sözleşmelere göre namusumuz üzerine koruyacağımıza deyip imzaladığınız o sözleşmelere göre fakat korumadığınız dağ keçileri, kızılakbabalar, endemik bitkiler o bölgedeki tüm canlılar öbür dünyada size hesap soracak. bu dünyada da mutlaka bunun bir hükmü olacaktır. bu dağları bir kanser vebası gibi saran mermer ocakları gibi bir hastalık olur. sadece değerli ısparta halkına yalvarıyorum. vali hazretleri gitmeden değerli basını da alsın bi çandır köyüne gitsin. tamamen yalan, yanlış, sahte raporlarla bölgenin nasıl katledildiğini bir göstersin. alnı açık bir şekilde bu çocuk yalan söylüyor bakın hani nerede doğa katliamı desin. orman müdürü, milli parklar müdürü, çevre ve şehircilik müdürü, özel idare müdürü ve genel sekreteri de yanında gitsin. neye izin verdiklerini bir görsünler. tek bir konuda yanlış isem tüm ıspartıların önünde yüzüme tükürsünler. vali hazretlerine tekrar sesleniyorum. makamına hiç bir saygısızlığım olamaz. Rabbimden başka hiç kimseden korkmam. öleceğimi bilsem doğam dan vazgeçmem. gerçekten bölgeye gidecek yüzünüz var ise götürün şu değerli basını. ve son olarak rızkımı siz vermiyorsunuz. özkanlar kavşağında hamallık yapacağım yine de size boyun eğmeyeceğim. her şeye rağmen yeni görevinizde başarılar dilerim.
Copyright ©2010 Ajans32.com
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Yazılım: CM Bilişim